Bahçelievler, İstanbul
+905354942460

  Hakkımızda

  Avukat Ayça Duman Şakar ve Avukat Ahmet Şakar, İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğini icra etmektedirler. Ayrıca,  Avukat Ayça Duman Şakar, Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı nezdinde tutulan Uzlaştırmacı Listesi’ne kayıtlı olup, uzlaştırmacılık faaliyetlerini de yürütmektedir.

  Duman&Şakar Hukuk Bürosu, Avukat Ayça Duman Şakar ve Avukat Ahmet Şakar’ın avukatlık mesleğindeki deneyimleri ve kurumsal çalışmaları üzerine kurulmuş olup, uyuşmazlıklara karşı en verimli çözüm yolunu bulmak ve uygulama prensibi içerisindedir.

  Temsil edilen müvekkillerin karşılaştığı risk analizi gözden geçirilerek, uğrayabilecekleri zararlar tespit edilip önlenerek, somut duruma uygun çözüm yolu ve bakış açısı geliştirilmeye çalışılmaktadır.

  Büromuz; etkin, hızlı, güvenilir, verimli ve şeffaf bir şekilde çözüm yolları sunarak, en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

  Duman&Şakar Hukuk Bürosu, başta İş hukuku, Ceza Hukuku, İcra Hukuku, Aile Hukuku, Kira Hukuku, Miras Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Yabancılar Hukuku olmak üzere, birçok alanda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

  Büromuz, kuruluşu ve konumu itibariyle Bakırköy Adliyesine yürüme mesafesinde olup, Bahçelievler Hukuk Bürosu olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

  Avukata Sor
  Avukata Sor
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz ?